Náš tým

Chcete vědět, kdo s vámi pojede letos na tábor? Pak jste tady správně. Kromě toho se také dozvíte, co máme rádi, co nás baví a jak dlouho jezdíme na tábory.

Marek Slančík

Hlavní vedoucí

S Ephesem jezdím již 26 let: 8 let táborník, 9 let vedoucí a zdravotník, 9 let hlavní vedoucí

Bol som na prvom tábore (ešte sa nevolal Ephesus) v roku 1993 a odvtedy ma to neopustilo. Rolu skupinkového vedúceho som si vyskúšal prvý krát ako 18-ročný a nasledujúcim rokom som sa už plne zapájal aj do tvorby programu a celotáborovej hry. Niekoľko rokov som tiež vykonával funkciu zdravotníka a od roku 2011 mi bola zverená úloha hlavného vedúceho.

 

Veve Slančíková Půčková

Programová vedoucí

S Ephesem jezdím již 17 let: 5 let tábornice, 3 roky vedoucí, 9 let skupinková vedoucí

Tábora jsem se poprvé zúčastnila v roce 2003 a byla jsem jednoduše nadšená. Táborový příběh se odehrával ve Starověkém Řecku a byl vedoucími skvěle zpracován. To je i mým cílem. Připravit celotáborovku tak, aby se naši táborníci naučili něčemu novému a prožili krásný tábor. Kromě programu se starám o web tábora, prezentaci na sociálních sítích (facebook, instagram), organizuju schůze spolku, dohlížím na tým v průběhu roku.

Na táboře dohlížím, aby vše klapalo. Často dostanu za úkol něco vyrobit nebo nakreslit, většinou jak se říká za minutu dvanáct. Třeba velkého jelena na lukostřelecké stanoviště. Co to bude příští rok? :D

 

Lena Půčková

Zdravotnice

S Ephesusem jezdím již 16 let: 9 let tábornice, 4 roky skupinkový vedoucí, 3 roky zdravotník

Poprvé jsem byla na táboře v roce 2003. Od té doby na něj ráda jezdím a je to už taková moje tradice. Jen jedenkrát jsem tábor vynechala, a to v roce 2011, ale nemám v plánu to v brzké době zopakovat.

Od roku 2017 jsem zdravotník, takže za mnou děti chodí s každičkou třískou, jiným poraněním nebo si jen popovídat. Jinak ráda pomocí barev na obličej vytvářím různé “převleky”. Ať to je vlk či kámen, ráda si zašpiním ruce a pořádně danou osobu zmaluju. Někdy se mi to i povede, ale neříkám, že vždy. Taky co byste čekali, většinou mě někdo požádá těsně před hrou, takže nemám moc času. :D

Během roku se starám o zaučení nováčků, prezentaci na sociálních sítí (instagram, facebook), snažím se co nejvíce pomáhat s přípravou celotáborovky a zapojovat se.

 

Maki Ambrožová

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím již 6 let: 5 let tábornice, 1 rok pomocný rádce

S Ephesem jezdím již 6 let a teď poprvé jako pomocná vedoucí. Tábora jsem se poprvé zúčastnila v roce 2015 společně se svojí sestrou a od té doby jsme nevynechaly ani jeden ročník. Vytvořily jsem si nová přátelství a zažily mnohá dobrodružství a teď doufám, že to samé budu moct udělat i pro ostatní.

 

Vojtěch Drozd

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím již 4 roky: 3 roky táborník, 1 rok pomocný rádce

Je mi 16 let a jsem v prvním ročníku střední průmyslové školy kde studuji obor IT. S Ephesem jezdím už 4 roky, poprvé jsem byl pomocník minulý rok. O táboře jsem se dozvěděl přes rodiče a od té doby na tábor jezdím se svojí mladší sestrou.

 

Štěpán Pavlíček

Pomocný rádce

S Ephesusem jezdím 1 rok: 1 rok pomocný rádce

S Ephesem jsem byl jednou, a to v roce 2020. Na tábor jsem zavítal jako nováček a zanechalo to ve mně obrovský zážitek, který nikdy nezapomenu. Tak skvělá parta lidí a dobrá atmosféra mě velmi potěšila. Tohle vše mě nedalo jinou možnost než s Ephesem pokračovat.

Tábor Ephesus